Ekspert finansowy – bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Po kredyt hipoteczny sięga coraz więcej osób. Każdy z nas prędzej czy później chce bowiem spełnić swoje marzenia o własnym domu lub mieszkaniu, lecz nie każdy posiada środki finansowe niezbędne do zrealizowania od ręki swoich snów o własnym miejscu na ziemi. Rozwiązaniem tego problemu jest kredyt hipoteczny, w którym to bank użyczy nam swoich pieniędzy na pokrycie kosztów związanych z zakupem nieruchomości.

Czytaj dalej

Zielona energia w leasingu

Leasing a zielona energia Wysokość początkowych kosztów inwestycji zależy przede wszystkich od tego, jak duże jest zapotrzebowanie danego przedsiębiorstwa na energię elektryczną. W każdym przypadku o realnych oszczędnościach będzie mowa dopiero wówczas, gdy koszt poniesionych nakładów się zwróci, a może on wynosić od 50 do nawet 400 tys. zł. Niewiele...

Czytaj dalej

Czym są kryptowaluty i jaka jest ich historia. Co warto o nich wiedzieć?

Bitcoin - czyli najbardziej popularna kryptowaluta - pojawił się w 2008 roku. Dzisiaj istnieje już ponad 1000 różnych kryptowalut… Warto więc wiedzieć, czym są kryptowaluty i jak to się wszystko zaczęło. O tym wszystkim w poniższym artykule!

Czytaj dalej

Okresowe szkolenia BHP - co trzeba o nich wiedzieć?

Każdy z pracowników musi zdawać sobie sprawę, że jego obowiązkiem jest przygotowanie pracowników do pracy na danym stanowisku. Jednym z jego nieodłącznych elementów są właśnie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Pamiętać należy jednak, że samo szkolenie, przed rozpoczęciem pracy na danym stanowisku, to nie wszystko!

Czytaj dalej

Jak przebiegają zmiany w finansach? Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce.

Od 2015 roku trwa rewolucja w preferowanych płatnościach, obrót bezgotówkowy wciąż rośnie. Poznaj statystyki płatności bezgotówkowych!

Czytaj dalej

Pożyczka hipoteczna — czym się różni od kredytu hipotecznego?

Pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny to dwa całkowicie różne produkt bankowe. Zdarza się jednak, że stosujemy te nazwy zamiennie, nie rozumiejąc specyfiki tych dwóch form pożyczania pieniędzy. Dowiedz się więcej — poznaj kluczowe różnice oraz najważniejsze zalety obu rozwiązań.

Czytaj dalej

Raport kwartalny – sprawozdanie finansowe MBR Finance

Pod koniec lutego spółka MBR Finance udostępniła najnowszy raport finansowy za IV kwartał 2017 roku, w którym podsumowuje emisję obligacji, prezentuje prognozy finansowe od I kwartału 2018 roku i potwierdza stabilną sytuację ekonomiczną firmy.

Czytaj dalej

Polityka cyberbezpieczeństwa dla firm

Na główne strony serwisów informacyjnych coraz częściej trafiają informacje o atakach hakerskich na firmy. Nierzadko ataki przybierają skalę międzynarodową, a podstawowa ochrona nie jest w stanie wychwycić wszystkich prób włamania.

Czytaj dalej

Doradztwo prawno podatkowe

Na co najczęściej narzekają polscy przedsiębiorcy? Wyniki badań dają jasną i jednoznaczną odpowiedź. Narzekają na brak pewności i stabilności w zakresie zobowiązań związanych z systemem podatkowym.

Czytaj dalej

Zainwestować w siebie

Lutowo-marcowy okres to w przypadku wielu z nas czas podejmowania ważnych decyzji, czasami nawet ważniejszych niż słynne noworoczne postanowienia

Czytaj dalej
Strona 1 z 27

O projekcie

Zysker to zestaw narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Oblicz, w jaki sposób najlepiej oszczędzać i inwestować swoje pieniądze. Mieszkanie, lokata, czy forex? Sprawdź, gdzie osiągniesz największy zwrot z inwestycji.

Dowiedz się więcej