Tanie podróżowanie po mieście – Taxi Uber czy MyTaxi?

Chcesz szybko przemieścić się po mieście, ale nie chcesz przepłacać? Z czego najlepiej korzystać Uber, MyTaxi czy taksówka?

Czytaj dalej

Chłodziarki i zamrażarki laboratoryjne - jakie wymagania muszą spełnić?

Choć chłodziarka i zamrażarka to urządzenia, które kojarzą nam się głównie z domową kuchnią, sprzęt ten znajdziemy również w laboratoriach i innych placówkach medycznych. Oczywiście, mają tam zupełnie inne zastosowanie.

Czytaj dalej

Czy warto inwestować w certyfikat rzetelności dla swojej firmy?

Certyfikat rzetelności dla firmy jest szczególnym potwierdzeniem obowiązujących w przedsiębiorstwie, wysokich standardów. Z jednej strony stanowi on wyjątkowe wyróżnienie dla prowadzących działalność gospodarczą, a z drugiej: silnie oddziałuje na kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w jej otoczeniu.

Czytaj dalej

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla bezrobotnych

Na rynku bankowym bezrobotni nie mogą liczyć na pożyczki tylko na dowód. Mogą jednak starać się o nie w instytucjach pozabankowych, a także w Internecie.

Czytaj dalej

Pierwsza pożyczka za darmo – czy to możliwe?

Bardzo często, w telewizji, radiu czy Internecie, można znaleźć reklamy instytucji udzielających kredytów, w których proponowana jest nam pierwsza pożyczka za darmo.

Czytaj dalej

Jak założyć bezpieczną firmę?

Wielu początkujących przedsiębiorców marzy o założeniu własnej, dochodowej firmy. Często w takim momencie widzimy świat poprzez różowe okulary, i pełni entuzjazmu.

Czytaj dalej

Jak możesz zarobić na posprzątaniu własnego strychu – waluty wycofane z obiegu

Przechowywanie gotówki w walucie obcej nie jest dobrym rozwiązaniem. Od czasu do czasu banki wymieniają banknoty na nowe, które mają lepsze zabezpieczenia przed fałszerstwem – wówczas stara wersja wycofana zostaje z obiegu.

Czytaj dalej

Jak kupić kryptowalutę?

Kryptowaluta nie jest dostępna w realnym świecie. Nie ma możliwości, aby w banku poprosić o wypłatę swoich środków, np. w bitcoinach. Waluty wirtualnej nie da się umieścić w prawdziwym portfelu. Pozostaje pytanie jak kupić kryptowalutę? W tym artykule wyjaśnimy to, jak wygląda cała procedura.

Czytaj dalej

Istotne aspekty realizacji zmian w firmie

Zmiana w firmie zawsze stanowi duże wyzwanie w wielu aspektach działalności, dlatego jej odpowiednia realizacja ma tak duże znaczenie dla efektu końcowego i powinna być stosownie poprowadzona.

Czytaj dalej

Konsekwencje braku fiskalizacji kasy

Polskie prawo jest zrozumiałe w kwestii kas fiskalnych i każdy przedsiębiorca zajmujący się sprzedażą towarów i usług musi posiadać kasę fiskalną. Jeszcze ważniejszą kwestią od samego faktu zakupu kasy jest fiskalizacja. O co chodzi z tym tajemniczo brzmiącą czynnością i czy coś nam grozi, gdy tego nie zrobimy? Odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym artykule!

Czytaj dalej
Strona 1 z 26

O projekcie

Zysker to zestaw narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Oblicz, w jaki sposób najlepiej oszczędzać i inwestować swoje pieniądze. Mieszkanie, lokata, czy forex? Sprawdź, gdzie osiągniesz największy zwrot z inwestycji.

Dowiedz się więcej