Czy Samsung Galaxy S8 to obecnie najlepsza opcja na rynku? Odpowiadamy

Najnowszy telefon Samsunga jest promowany jako „bezkompromisowe połączenie dużego wyświetlacza i wygodnego rozmiaru telefonu”.

Czytaj dalej

5 bezbolesnych sposobów na polepszenie stanu finansów

Masz uczucie, że mógłbyś mądrzej zarządzać swoimi pieniędzmi? Mimo, że nieźle zarabiasz, wciąż zdaje ci się, że powinieneś więcej inwestować i oszczędzać, a mniej wydawać na zachcianki?

Czytaj dalej

Profil idealnego Klienta z punktu widzenia firmy pożyczkowej

Oszacuj swoją zdolność kredytową! Zanim zgłosisz się do pierwszej, lepszej firmy pożyczkowej, najpierw oszacuj, czy jesteś w stanie unieść ciężar, jakim niewątpliwie jest rata pożyczki. Pamiętaj, że firmy pożyczkowe stosują różne standardy służące do obliczania zdolności kredytowej. Dlatego też nie powinno Cię dziwić, że w jednej firmie dostałeś decyzję odmowną...

Czytaj dalej

Jak wybrać pożyczkę gotówkową?

Wybór najkorzystniejszego kredytu zazwyczaj nie jest prosty. Można jednak ułatwić sobie zadanie, korzystając z odpowiednich narzędzi.

Czytaj dalej

Jak wysyłać paczki kurierskie taniej?

Nie trzeba być przedsiębiorcą, żeby odczuć spore koszty wysłania kilku przesyłek za pośrednictwem jednej z firm kurierskich.

Czytaj dalej

Jakie są etapy windykacji?

Problem taki jak niezapłacone faktury zdarza się w wielu formach, jednak odzyskanie swoich należności w wielu przypadkach bywa bardzo trudne.

Czytaj dalej

Analiza rynku usług pożyczkowych w Polsce

Sektor usług pożyczkowych w Polsce od kilku lat przeżywa prawdziwy rozkwit – Polacy mają coraz większe potrzeby, które chętnie realizują za pomocą zobowiązań finansowych z sektora pozabankowego.

Czytaj dalej

W jakie działania marketingowe warto zainwestować?

W związku z tym, że tradycyjne ulotki, gazetki reklamowe i banery przynoszą coraz gorsze skutki, przedsiębiorcy muszą bardziej niż kiedyś skoncentrować się na tym, w jaki sposób promować firmę, by było to skuteczne oraz docierało do jak największej ilości odbiorców.

Czytaj dalej

Po co firmy emitują obligacje korporacyjne? Korzyści z emisji obligacji dla przedsiębiorstw

Obligacje korporacyjne, czyli papiery dłużne przedsiębiorstw, to coraz bardziej popularny sposób finansowania spółek.

Czytaj dalej

Najtańsze i najlepsze firmy pośredniczące w przelewach międzynarodowych

Dla osób, które mieszkają za granicą, bardzo ważną kwestią często jest robienie przelewów międzynarodowych.

Czytaj dalej
Strona 1 z 21

O projekcie

Zysker to zestaw narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Oblicz, w jaki sposób najlepiej oszczędzać i inwestować swoje pieniądze. Mieszkanie, lokata, czy forex? Sprawdź, gdzie osiągniesz największy zwrot z inwestycji.

Dowiedz się więcej